Pyramid Stone House
Hakkımızda

Masalların, gerçeküstü öykülerin, kulaktan kulağa yayılan tüm o büyülü anlatılara konu olmuş bir kentin tam ortasında, sevgiye, mutluluğa, güzel anılar biriktirmeye inanan herkes evinde hissetsin diye kesişti yollarımız. “Hiçbir şey tesadüf değildir” derler, bu karşılaşma da öyle. Yüzyıllar boyunca sayısız hikayeye tanık olmuş bu sihirli yerde, size masallar diyarı Kapadokya’da bir eviniz olduğunu hissettirme hayaliyle buradayız. Attığınız her adımda farklı öyküler duyacağınız, sizi geçmişle gelecek arasında yolculuklara çıkaracak, her yanı tarih kokan bu kentte, bir masalın baş kahramanı olmaya hazır mısınız?

Rezervasyon

0384 219 4040
Pyramid Stone House
Biz Kimiz?

Masallar diyarı Kapadokya’da büyülü bir hikaye yazma hayaliyle, 2023 yılının Haziran ayında açtık kapılarımızı. Gezmeyi sevenlere, gittiği her yeri ev yapmasını bilenlere, yolu tesadüfen bu kente düşenlere ya da sadece kendi masalını yazmak isteyenlere yuva olmayı amaçladık. Hayalimiz; yolumuzun kesiştiği tüm insanlarla birlikte güzel anılar biriktirmek, yüzlerinde küçük bir gülümseme bırakmak ve bu kentten mutlu ayrılmalarının sebeplerinden biri olmak. Çünkü ancak o zaman yazdığımız hikayeyi anlamlı kılabileceğimize inanıyoruz. Bu anlamlı hikaye dilden dile yayılsın; dağları, tepeleri aşarak herkese ulaşsın diye çalışıyoruz.

Rezervasyon

0384 219 4040
Servisler
Pansiyon Servisleri
Ulaşım

Hava yolu ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, talebinize göre pansiyonumuza transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Otopark

Seyahatiniz süresince, pansiyonumuz dahilinde araçlarınız için güvenli otopark hizmeti sunuyoruz.

Oda Servisleri

Kapadokya’nın eşsiz atmosferinde yaşanacak günlerinizi sizler için keyifli hale getirerek tatilinizi unutulmaz kılıyoruz.

Restaurant

Kadim Peri Bacaları Arasında Büyülü Lezzet Deneyimi!

İnternet & Wifi

7/24 faydalanabileceğiniz İnternet & Wifi bağlantısı bulunmaktadır

Kahvaltı

Şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan kahvaltımız sizi yeni bir güne keyifle başlatıyor.